Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 15.02.2022 14:12

Фото без описуПетро-Михайлівською сільською радою 14 лютого 2022 року об 11:00 в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Миру, 70 , с. Петро-Михайлівка, Запорізького району, Запорізької області, було проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності з метою оренди.

Мета проведення оцінки: визначення вартості майна для надання в оренду.

Назва об’єкта: нежитлове приміщення, стоматологічний кабінет в будівлі поліклінічного відділення, загальною площею 24,7 кв.м., за адресою: Запорізька область Запорізький район, с. Петро-Михайлівка, вул. Механізаторів, буд. 1.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності було здійснено, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затвердженого Наказом Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015.

За рішенням Конкурсної комісії переможцем конкурсу визначено ФІЗИЧНУ ОСОБУ ПІДПРИЄМЦЯ ЗОТОВУ ІРИНУ ЄВГЕНІВНУ ідентифікаційний номер фізичної особи-платника податків та інших обов’язкових платежів 2104917220.