Гвардія Наступу: соціальні гарантії добровольцям

Дата: 17.02.2023 08:18

Гвардія Наступу: соціальні гарантії добровольцям
В Україні триває набір добровольців до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони допоможуть у звільненні наших територій від ворога.
Набір мотивованих патріотів України до лав добровольчих батальйонів «Гвардії наступу» дозволить сформувати високоефективні підрозділи для звільнення територій України від ворога. Ця ініціатива не є продовженням мобілізації. Добровольцям пропонують контрактну форму проходження служби в обраних підрозділах.
Охочим вступити до штурмових бригад «Гвардії наступу» передбачені такі ж соціальні гарантії, як і військовослужбовцям Збройних сил. Йдеться про відповідне грошове забезпечення, безоплатні медичні послуги та інші соціальні пільги.
Кожен доброволець у складі «Гвардії наступу» отримає:
🔹можливість здобувати вищу освіту у військових вишах під час служби — безплатно або пільгово;
🔹щорічну відпустку, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років;
🔹крім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби;
🔹право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем.
Долучитися до «Гвардії Наступу» можна заповнивши заявку на сайті storm.mvs.gov.ua або звернувшись до ЦНАПу щодня з 9 до 19.
У Запорізькій області працюють 2 ЦНАПи, у яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:
🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27;
🔹Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.
Долучайся до Гвардії Наступу, стань тим, хто звільнить Україну!